Reference

Lena Záturská

práce s nadanými

David je po dnešní konzultaci jako vyměněný...dobrá nálada, zpívá, tancuje, pomáhal s nákupem, v kuchyni.. :) Kéž by mu tenhle aktivní přístup vydržel...

Milena Potužická

práce s nadanými

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za možnost návštěvy u Vás. Ella se cítila velmi dobře.

Hana Junková

práce s nadanými 

Pokud bych mohla využít ještě někdy Vašich služeb, budu moc ráda. Jste pro mne obrovský profesionál, který je současně i nesmírně empatický. S ničím podobným jsem se v této oblasti nesetkala a jsem vděčná, že jsem se s Vámi mohla potkat.

Matěj Kratochvíl

práce s nadanými

Jste první terapeut, u kterého mám pocit, že mi pomáhá, a určitě bych rád v sezeních pokračoval. Dnešek byl pro mě velmi přínosný, i když mi chvilku trvalo, než se mi podařilo všechno zpracovat.

Klára Vrabcová

práce s nadanými 

Moc děkuji za milé sezení, jste úžasný člověk a to, co děláte, má obrovský význam nejen pro nás dotčené.

Tereza Vacková

práce s nadanými

Ještě jednou moc děkuji za Elu. Potřebovala setkání s Vámi, jako by konečně přijala sama sebe. Myslela jsem si, ze je důležité, že s ní mluvíme my, ale jsme "jen" rodiče a ty děti asi cítí, že tak moc chceme, aby byly šťastné, že nám leckdy ty naše pozitivní řeči nevěří...

Lucie Krčmová

práce s nadanými 

Pro mě a tím pádem i pro Mirka bylo nejzásadnější setkání s Vámi, protože jste mi jako první osvětlila, jaké moje dítě je. Což bylo strašně osvobozující zjištění. A za to Vám moc děkuji.

Dana Steránková

mindfulness pro dospělé

Děkuji za páteční odpoledne. Odcházela jsem ze školení s velkým klidem, který z Vás přímo sálá. Mnoho mi to dalo, děkuji.

Simona Beránková

mindfulness pro dospělé

Jinak Vám alespoň touto cestou děkuji za vše, co jste mne naučila. Jste jedna z osob, které obrovsky pozitivně ovlivnily můj život a můj přístup k němu.

Hana Junková

mindfulness pro dospělé

Děkuji Vám za seminář 23.4. v Letohradě, byl to pro mne v posledních dvou letech úplně jiný den. Na chvíli jsem měla dokonce pocit, že zcela zásadní. V týdnu, který následoval, se mi podařila věc, kterou jsem si myslela, že snad nikdy nezvládnu ...

Alena Wendlerová

mindfulness pro dospělé

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za seminář, jehož jsem se mohla zúčastnit 6. 2. v centru Seňorina. Bylo to pro mě velmi podnětné a rozhodně bych ráda v rozvíjení této dovednosti pokračovala. Ráda bych také do budoucna získala takovou míru znalosti či dovednosti, abych mohla inspirovat další lidi, aby tuto metodu uvedli do svého života. Budete-li někdy plánovat seminář či školení pro své další následovníky, budu se velmi ráda účastnit. Účast na Vašem semináři pro mě byla krokem dopředu v poznávání nových možností, jak budovat péči sám o sebe a moc Vám za tuto zkušenost děkuji.

Alena Prášková

mindfulness pro dospělé

Ještě jedenkrát moc děkuju za úžasný seminář, který mě otevřel další okénka k poznání a pochopení toho, že být sama sebou je cestou k tomu být spokojenější, vyrovnanější, šťastnější v nejrůznějších životních událostech a situacích. Pro mě je to začátek cesty a moc si přeju, abych všechna její úskalí a překážky zvládala čestně, opravdově a autenticky. A ještě Vám chci poděkovat za Vaši noblesu, kultivovanost, opravdovost, úžasnou schopnost předat své znalosti jiným a zároveň je motivovat a inspirovat svými vědomostmi a intelektuální činností k dalšímu vzdělávání...

Jiřina Slezáková

mindfulness pro dospělé

Nechci Vás obtěžovat svým životním příběhem, ale chronické přepracování, únava a práce v pomáhající profesi mě dovedly až k burnout syndromu. Cítila jsem se v koutě a psycholožka mi poradila určitě řešení, které bohužel vypadalo teoreticky nadějně, ale prakticky není možné. Ten stav úplné deteriorace byl pro mě těžký. Hrozil totální kolaps mé rodiny, profese, mé osoby.. Skoro jsem "záviděla" těm, co jim .....viselo parte... Mám zkušenost, že často přijde řešení "shora", nečekaně, bez našeho přičinění... A tím řešením byl kontakt na Vás a Váš seminář... Hodně mi dal. Denně se snažím praktikovat některé metody a cítím se zase dobře! Co všechno opět zvládám jako dřív se ani nedá vypsat... prostě to funguje! Jsem klidnější, rodina spokojenější, personál se diví...že jsem nějaká jiná...

Oldřich Janda

mindfulness pro dospělé

Za sebe musím říct, že vnímám VIDITELNÉ a hmatatelné změny ve smyslu schopnosti lépe se ovládat (resp. rozhodovat o svých reakcích), lépe se zaměřovat a být pozornější. Tento v zásadě okamžitý efekt, mě doslova omračuje. Už jsem přenesl i domů a také jsem vyzkoušel na hodinách s mými studenty z Mexika a světe div se: ono to funguje i u nich!!! Vím, zní to jak z teleshopingové reklamy, ale skutečně to vnímám velmi intenzivně. Nevím, jak ostatní, já se těším na pokračovací kurz 🙂 Děkuji za to, co děláš a přeji jen dobré!

Denisa Bortlová

mindfulness pro dospělé

Vy jste mi, Moniko, inspirací - Vaše přednášky (seminář) a odhodlání. Líbí se mi Váš postoj i smysl, který tomu všemu dáváte - je mi to blízké. A čím víc ve skupině pracujeme a dělíme se o své prožitky a emoce, tím víc v sobě vynakládám nenucené, ale přirozené úsilí jít podobnou cestou, která asi v mém případě může být klikatá, ale nějaká cesta a cíl tam je...

Honza Čapek

mindfulness pro dospělé

Seminář byl pro mě velmi inspirativní, oceňuji dobrou teoretickou úroveň, ale hlavně praktičnost, konkrétnost informací a snahu o to, abychom je dokázali aplikovat ve svých životech. Děkuji za milé a inspirativní setkání.

Saša Nováková

mindfulness pro dospělé

Z lektorky vyzařuje vnitřní klid a vyrovnanost, což člověku umožní nechat se nenásilně a se zaujetím provést výkladem a cvičením.

Blanka Dobrovská

mindfulness pro dospělé

Vím, že máte těžkou práci, ale z mého pohledu jste dost dobrá, nikdo mi v osobní terapii nepomohl tak jako VY.

Nina Nováková

mindfulness pro dospělé

"Kurz s tebou mě moc pomáhá, vedeš to naprosto profi, výborně. Děkuju." 

Pavel Bušta

kroužky s dětmi

"Bonboniéra byla výlučnou akcí Tonyho, jako projev vztahu k Vám. Děkuji Vám, že jste ho obohatila a mějte se hezky." JUDr. 

Radka Palátová

kroužky s dětmi

Moniko, dala jste mi velkou naději, že má smysl pracovat se synem dál. Za jediný den jste udělali tolik práce a Jakub se usmívá, pozoruji, že některé techniky aplikuje do svého života. Nejkrásnější pro každou mámu je vidět své dítě zdravé a šťastné. Jsem vděčná za to, že jsem Vás mohla poznat. Těším se na další setkání.

Šárka Bartáková

kroužky s dětmi

"Chtěla jsem vám moc poděkovat za úžasnou práci a motivaci našich dětí, Nelly na vás často vzpomíná. Váš základ byl velmi přínosný k zasvěcení do tajů emočních technik. Tímto bych Vám poděkovala za váš čas a pomoc. Přeji vám hodně úspěchů ve vaší práci, moc vám fandím a obdivuji. Moc děkuji.

Dana Heřmanská

kroužky s dětmi

Musím říct, že Kristián je kroužkem určitě ovlivněný a nyní, když vidím na fotografiích některé z vašich aktivit, tak vím proč. Začal být víc ohleduplný a začal přemýšlet nad tím, co dělá a jaký vliv to má na ostatní (samozřejmě ne beze zbytku ) To přičítám vašemu kroužku.

Dáša a Vláďa Ferklovi

kroužky s dětmi

Moc děkujeme za kroužek. Ondra si to moc chválil. Vypadá to, že si z kroužku něco odnesl a teď chce zkusit, jak to bude fungovat. Atmosféra ve třídě je stále hustá, nicméně Ondra je teď silnější si s tím poradit. Vypadá to, že to přece jen funguje."

Tereza, 9 let

kroužky s dětmi

Naučila jsem se být klidná.

Emma, 9 let

kroužky s dětmi

Naučila jsem se být víc trpělivá.

Matthias, 9 let

kroužky s dětmi

Naučil jsem se reagovat bez agresivity.

Raffael, 10 let

kroužky s dětmi

Naučil jsem se se nevztekat a nebojovat se svou sestrou.

Julie, 11 let

kroužky s dětmi

Naučila jsem se mít k druhým víc důvěry.